Warning: filemtime(): stat failed for /sup/js_sup.js in /var/www/html-web/erudio.cz/sup/html_class.php on line 79
V horním menu Uchazeče "Pomůcky / Nezprac. podatelna (může být časově náročné)" je přístupná funkcionalita pro převzetí nezpracovaných dokumentů z podatelny k přihlášce.
Automaticky se po otevření formuláře načtou záznamy určené přihlášenému uživateli.

V „Nezpracované podatelně“ Uchazeče se nabízí jen ty dokumenty, které mají vyplněn odpovídající "Typ dokumentu"

Nezpracovaná podatelna - referent
Nezpracovaná podatelna - referent

Nezpracovaná podatelna - vedoucí nebo správce
Nezpracovaná podatelna - vedoucí nebo správce

Filtry:
ve filtru je pak možné změnit zpracovatele, pro kterého jsou záznamy určeny, typ písemnosti, nastavit počet požadovaných záznamu.
                  4266.pngV tabulce je pak vidět načteny obsah nezpracované podatelny. Jednotlivé řádky mohou být podbarveny.Význam jednotlivých barev vysvětluje legenda při najetí kurzorem nad konkrétní barvu:


Záznamy v tabulce je možné alfanumericky řadit po kliknutí na název příslušného sloupce. Po zvoleni tlačítka "Nastav filtr" dojde k zrušení uživatelského řazení.
                  4192.pngSloupce tabulky:
(V seznamu se zobrazují údaje, které jsou v podatelně evidované)


Pomocí tlačítek v dolní části obrazovky lze provádět různé operace:
          Hromadné akce (Změna zpracovatele a Vrácení Podatelně) lze během provádění přerušit pomocí tlačítka 4183.png, které se zobrazuje po dobu průběhu akce.Pokud si uživatel přesune do popředí hlavní okno programu Uchazeč a okno s Nezpracovanou podatelnou zůstane ne pozadí, kromě standardních nástrojů (ikona "Seznam oken"/menu Pomůcky - Seznam oken/klávesa F9), je možné použít "zmenšené" okno nezpracované podatelny, které se zobrazuje v pravém horním rohu hlavního okna. Kliknutím myší na okénko se přesune podatelna opět do popředí.